WE ARE

SOULSTORY,GAMING,ROLEPLAY

black background-2

Soul Story Gaming je herní projekt s primárním zaměřením na Roleplay ve hře Grand Theft Auto V, aktuálně fungujeme na multiplayerové modifikaci FiveM. Tvoříme životní příběhy svých postav, žijeme jejich životy a užíváme si svobodu tohoto světa. Server běží od začátku roku 2018 (dříve pod značkou CoreRP),  jde o nejstarší aktivní československý RP. Od roku 2020 fungujeme pod vlastní značkou Soul Story Gaming, pod kterou se chceme vrátit ke kořenům a obnovit ideály, které naše scéna ztráci, vrátit do RP kvalitu, balanc a fair-play a hru pro zážitek a zábavu, nikoliv pro výhru, poutání pozornosti, nebo kažení zážitku ostatním porušováním základních pravidel, podváděním. Dbáme velmi důrazně na fair-play a jakékoliv pokusy o podvod, obohacení se jsou přísně trestány, bez výjimek. Náš tým se také podílá na veřejně sdíleném black listu hráčů, kteří podvádí  a využívají programy třetích stran pro zvýhodnění se proti ostatním, nebo jejich poškozování.

0 +
hráčů na whitelistu
Sleduj nás na našich sociálních sítích
0 +
hodin vývoje

Podpořit projekt

Entertainment

Jsme tady pro zábavu a své pobavení. Bavíme sebe i ostatní. Jsme tak trochu herci. Nepřenášíme vztahy a problémy svých postav do svého reálného života.

Authenticity

Tvoříme legendární postavy, autentické situace, zanechávající nezapomunetelné zážitky pro nás, ostatní hráče i diváky, kteří nás sledují.

Creativity

Vymýšlíme unikátní příběhy, tvoříme nevídaná společenství a organizace, kreativně řešíme problémy a inspirujeme svými zkušenostmi ostatní.

Pushing limits

Neohlížíme se na ostatní, realizujeme své nápady, experimentujeme a hledáme nové, unikátní prvky, které posouvají RP scénu po technické i komunitní stránce.

Rightness

Jednáme tak, aby u nás své místo našel každý, bez ohledu na věk, rasu, pohlaví, orientaci. Tvoříme zásady a pravidla tak, abychom šli přikládem celé scéně.

Jak se připojit na soul Story Gaming

  1. Přečti si naše pravidla a pokud něčemu nerozumíš, kontaktuj někoho z našeho Community týmu, rádi ti poradí.
  2. Vyplň nám jednoduchý formulář, abychom se trochu poznali, nemusíš čekat na schválení.
  3. Připoj se na náš Discord server a v místnosti #žádost-o-pohovor si dle vzoru požádej o krátký vstupní pohovor, kde si ověříme, že znáš naše pravidla a rozumíš jim.
  4. Připoj se do audio místnosti „Čekárna Pohovor“ na našem Discordu (kdykoliv odpoledne/večer).
  5. Vyčkej ve výše zmíněné místnosti, pokud bude k dispozici někdo z Community Teamu, přizve si tě na pohovor. V případě dlouhého čekání zkus kontaktovat někoho z „Whitelist Testerů“ na našem Discord serveru.
  6. Pokud jsi prošel pohovorem, můžeš se připojit na náš server. Jak se připojit na Soul Story Gaming FiveM server
staň se součástí legendární komunity
Přidej se k našim streamerům

Hraješ u nás a streamuješ?

Hraj kvalitní roleplay, drž se zásad komunity, ukaž svým divákům že hraješ u nás a získej možnost stát se Soul Star, stejně jako mnoho jiných úspěšných streamerů. Jsme jedna velká rodina, vzájemně se podporujeme a tvá podpora projektu se ti rozhodně vyplatí. Pro streamery, kteří nám přivádí nové hráče do komunity čeká mnoho hodnotných odměn

Sdílej projekt na svém streamu